JAKUB BARAN - Opiekun Naczelny i Artystyczny

ur.15 czerwca 1971 r. we Krakowie. Twórca oraz Opiekun Naczelny i Artystyczny Teatru Praska 52 (2014). Oraz poprzedniczki TP52 – Sceny Tęcza (2006). Z wykształcenia prawnik (UJ). Niegdysiejszy dziennikarz (zwycięzca Konkursu „Dziesięciu Wspaniałych” w roku 1999 na reporterów i prezenterów Teleexpresu, Panoramy i Wiadomości. Reporter antenowy Wiadomości TVP, Faktów TVN oraz TVN24. Producent w TVN24. Reporter, wydawca, serwisant oraz współprowadzący poranny program w Radiu Eska Kraków). Autor książki „Marek. Marek Grechuta we wspomnieniach żony Danuty”. Współtwórca Grechuta Festival (od II edycji – 2008).  W ramach GF działa – między innymi - jako reżyser i rzecznik prasowy. Od 2018 roku – prezes Fundacji Korowód im. Marka Grechuty. Niekiedy bywa(ł) aktorem, reżyserem, konferansjerem, tekściarzem, bajkopisarzem i kabareciarzem (PAKA 1998). Oczywiście uwielbia podróże oraz inne takie.

1 /

MATEUSZ SIENIAWSKI - Opiekun Techniczny

Ur. 2 października 1992 r. w Krakowie. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu, które zdobył podczas licznych realizacji jest niezwykle wszechstronnym realizatorem. Spokój, opanowanie i profesjonalne podejście sprawiają, że praca z Mateuszem zawsze przebiega w miłej atmosferze. Konsekwencja i upór w dążeniu do własnych marzeń doprowadziły go do rozpoczęcia własnej działalności - Manufaktury dźwięku, pod szyldem której świadczy usługi z zakresu kompleksowej obsługi technicznej wydarzeń.

MATEUSZ SIENIAWSKI - Opiekun Techniczny

1 /

 TOMASZ GRELA - Opiekun Techniczny
 
Ur. 22 lutego 1989 r. w Skawinie. Muzyk, nauczyciel, technik urządzeń audiowizualnych. Prywatnie „prowincjonalny” filozof, humorysta, amator boksu i wyścigów samochodowych. Zwolennik ekologii, segregacji śmieci i kontaktów z cywilizacjami pozaziemskimi.

1 /

SANDRA LACH - Opiekun Publiczności

Urodzona w 1995 roku krakowianka, która od najmłodszych lat zakochana jest w balecie. Zdobyła dyplom tancerki choreografa w Szkole Baletowej w Krakowie,  na codzień szyje, tańczy i rysuje, a w czasie wolnym oddaje się pasji skateboardingu. Kocha wszelaką aktywność fizyczną, podróże, czas spędzony z naturą oraz w gronie przyjaciół.

1 /

NATALIA POLAK - Opiekun Publiczności

Urodzona 5 czerwca 1994 roku krakowianka z sercem porzuconym w Ameryce Południowej. Studentka Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej, żarłok dobrego kina, aktywistka krakowskich festiwali filmowych oraz muzycznych, na codzień dźwięk bębnów współgra z rytmem jej życia. Miłośniczka dobrej muzyki, zwierząt oraz podróży, na codzień bratnia dusza psa o imieniu Tajson. Sztuka i teatr to nieodłączna część jej życia, a praca przy wydarzeniach kulturalnych jedną z pasji.

1 /

PATRYCJA SURA - Opiekun Publiczności

Ur. 21 grudnia 1991 w Krakowie. Z zawodu administratywistka. Zakochana w tańcu towarzyskim i teatrze. Pisze recenzje książek, spektakli i artykuły związane z kulturą oraz tańcem. Prowadzi bloga w formie powieści: Życie w rytmie tanga oraz stronę na FB: Krakowska Wiedźma. Z charakteru wiedźmowata z dużym poczuciem humoru i otwartym sercem. Zawsze znajdzie ciekawostki związane z kulturą Krakowa.

1 /

KATARZYNA SOJKA - Opiekun Publiczności

Z wykształcenia nauczycielka. Na codzień prowadząca zajęcia baletowe dla najmłodszych baletnic :) radosna, pełna optymizmu, pozytywnie zakręcona persona uwielbiająca kontakt z ludzmi. W Teatrze Praska 52 z pełnym oddaniem opiekuje się publicznością i służy swoją pomocą podczas spektakli.

1 /

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.