Scena Familijna

Scena Familijna Teatru Praska 52: powstała z inicjatywy Teatru Praska 52 i Studio Dono w okolicach roku 2017. Na tej scenie prezentowane są spektale na których widzowie mogą pojawić się rodzinnie. Innymi słowy są to sztuki dla każdego: dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

Spektakle Sceny Familijnej:
Gino i Suzi
Perypetie Arlekina
Gino i Suzi. Kucharze.

AKTORZY SCENY FAMILIJNEJ TEATRU PRASKA 52 -
- TRUPA KOMEDIANTY:


AGNIESZKA CIANCIARA – FRÖHLICH

teatrolożka, aktorka, reżyserka, capocomico Trupy KOMEDIANTY. Zajmuje się teatrem od ponad dwudziestu lat. Jej specjalnością jest Teatr Fizyczny oraz Komedia dell’arte - jest absolwentką École International de Théâtre Jacques Lecoq oraz Scuola Internazionale di Attore Comico seguito da Antonio Fava. Pisze sztuki teatralne, uczy, reżyseruje i gra.
 

 
JONATHAN FRÖHLICH

aktor. Teatr studiował w Paryżu, Barcelonie i we Włoszech. Pomimo, że mówi w pięciu językach w teatrze woli przemawiać ciałem, ruchem i gestem. Od kilku lat zajmuje się także tworzeniem skórzanych masek według tradycyjnych reguł.
 


ŁUKASZ ŁĘCKI
aktor Trupy Komedianty i Teatru Lalek Rabcio. Inspiruje się teatrem formy, pantomimą i sztuką nowocyrkową. Amator słowa i ruchu, czego wyraz daje w pracy aktorskiej, autorskiej i kuglarskiej. Wierzy w uzdrawiającą i profilaktyczną moc śmiechu i wyobraźni. Panoptyk.  KATARZYNA GAZDOWICZ
absolwentka Szkoły Komedii dell’Arte, dyplomantka szkoły wokalno-aktorskiej. Najmłodsza z KOMEDIANTÓW, tak pod względem wieku, jak i stażu w zespole. Inspiruje ją teatr formy - między innymi: tworzenie lalek oraz ich animacja. 

Wydrukowano z serwisu praska52.pl