1 /

AGNIESZKA CIANCIARA – FRÖHLICH

Teatrolożka, aktorka, reżyserka, capocomico Trupy KOMEDIANTY. Zajmuje się teatrem od ponad dwudziestu lat. Jej specjalnością jest Teatr Fizyczny oraz Komedia dell’arte - jest absolwentką École International de Théâtre Jacques Lecoq oraz Scuola Internazionale di Attore Comico seguito da Antonio Fava. Pisze sztuki teatralne, uczy, reżyseruje i gra.

1 /

JONATHAN FRÖHLICH

Aktor. Teatr studiował w Paryżu, Barcelonie i we Włoszech. Pomimo, że mówi w pięciu językach w teatrze woli przemawiać ciałem, ruchem i gestem. Od kilku lat zajmuje się także tworzeniem skórzanych masek według tradycyjnych reguł.

1 /

ŁUKASZ ŁĘCKI

Aktor Trupy Komedianty i Teatru Lalek Rabcio. Inspiruje się teatrem formy, pantomimą i sztuką nowocyrkową. Amator słowa i ruchu, czego wyraz daje w pracy aktorskiej, autorskiej i kuglarskiej. Wierzy w uzdrawiającą i profilaktyczną moc śmiechu i wyobraźni. Panoptyk.

1 /

KATARZYNA GAZDOWICZ

Absolwentka Szkoły Komedii dell’Arte, dyplomantka szkoły wokalno-aktorskiej. Najmłodsza z KOMEDIANTÓW, tak pod względem wieku, jak i stażu w zespole. Inspiruje ją teatr formy - między innymi: tworzenie lalek oraz ich animacja.

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.