MATEUSZ SIENIAWSKI - Opiekun Techniczny

Ur. 2 października 1992 r. w Krakowie. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu, które zdobył podczas licznych realizacji jest niezwykle wszechstronnym realizatorem. Spokój, opanowanie i profesjonalne podejście sprawiają, że praca z Mateuszem zawsze przebiega w miłej atmosferze. Konsekwencja i upór w dążeniu do własnych marzeń doprowadziły go do rozpoczęcia własnej działalności - Manufaktury dźwięku, pod szyldem której świadczy usługi z zakresu kompleksowej obsługi technicznej wydarzeń.
SANDRA LACH - Opiekun Publiczności

Urodzona w 1995 roku krakowianka, która od najmłodszych lat zakochana jest w balecie. Zdobyła dyplom tancerki choreografa w Szkole Baletowej w Krakowie,  na codzień szyje, tańczy i rysuje, a w czasie wolnym oddaje się pasji skateboardingu. Kocha wszelaką aktywność fizyczną, podróże, czas spędzony z naturą oraz w gronie przyjaciół.
1 /
NATALIA POLAK - Opiekun Publiczności

Urodzona 5 czerwca 1994 roku krakowianka z sercem porzuconym w Ameryce Południowej. Studentka Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej, żarłok dobrego kina, aktywistka krakowskich festiwali filmowych oraz muzycznych, na codzień dźwięk bębnów współgra z rytmem jej życia. Miłośniczka dobrej muzyki, zwierząt oraz podróży, na codzień bratnia dusza psa o imieniu Tajson. Sztuka i teatr to nieodłączna część jej życia, a praca przy wydarzeniach kulturalnych jedną z pasji.
1 /
PATRYCJA SURA - Opiekun Publiczności

Ur. 21 grudnia 1991 w Krakowie. Z zawodu administratywistka. Zakochana w tańcu towarzyskim i teatrze. Pisze recenzje książek, spektakli i artykuły związane z kulturą oraz tańcem. Prowadzi bloga w formie powieści: Życie w rytmie tanga oraz stronę na FB: Krakowska Wiedźma. Z charakteru wiedźmowata z dużym poczuciem humoru i otwartym sercem. Zawsze znajdzie ciekawostki związane z kulturą Krakowa.
1 /
KATARZYNA SOJKA - Opiekun Publiczności

Z wykształcenia nauczycielka. Na codzień prowadząca zajęcia baletowe dla najmłodszych baletnic :) radosna, pełna optymizmu, pozytywnie zakręcona persona uwielbiająca kontakt z ludzmi. W Teatrze Praska 52 z pełnym oddaniem opiekuje się publicznością i służy swoją pomocą podczas spektakli.
1 /

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.